Szaro-bury Kot


Cześć, z tej strony Szaro-bury Kot! Jestem sobie mieszańcem zamieszkującym ciemne uliczki. Kradnę ludziom ryby, a jak zrobię minkę smutnego kociaka, to dostaję mleko. Wszystko mogę ugrać. Jeśli coś nie da mi korzyści, nawet tego nie tknę. Tak, egoista ze mnie. Ale jakiż uroczy i kochany. 
Nie jestem najlepszy w ocenianiu, ale postanowiłem pomóc Advertowi. Nie zostawię ojca samego, prawda? Muszę mu pomóc bronić się przed zjedzonymi przecinkami oraz źle zapisanymi dialogami! Bo od tego jestem, robię za duszka od drobnych błędów, gdyż fabuły nie należą do moich mocnych stron. 
Łatwo mnie znudzić. Wystarczy, że będziesz biadolić o nieziemsko przystojnym gówniarzu przez więcej niż cztery zdania, a odejmę Ci punkty. Naprawdę. Nie chcę powieści na poziomie Tolkiena, jeszcze do tego nie dorosłem. 


Ocenię:
- romanse wszelkiej maści (nie straszne mi wątki chłopięcej czy dziewczęcej miłości);
- fantasy;
- opowiadania autorskie;
- fanficki o o Potterze, Darach Anioła, Diabelskich maszynach, różnych anime. Możesz pytać, jeśli znam treść książki, jestem w stanie wystawić opinię;
- wiersze, choć poeta ze mnie żaden;
- blogi z grafiką też chętnie ocenię, ale mam dziwną definicję estetyki;
- lifestyle.

Kontakt:
szarobury.kot@op.pl

4 komentarze:

 1. Adres bloga: http://grobowiec-nieoficjalnablog.blogspot.com/
  Gatunek bloga: Fantasy
  Opis bloga: Claire po wypadku zapada w śpiączkę. Kiedy się budzi, jedzie na pogrzeb, gdzie bierze udział w dosyć dziwnym wydarzeniu. Ciągnie to za sobą konsekwencje.

  Link do was znajduje się w zakładce "Polecane" ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: http://yaoi-stories-by-laire.blogspot.com
  Gatunek bloga: fantasy, yaoi
  Opis opowiadania "Po raz pierwszy" (blog ma być blogiem ze zbiorem opowiadań, ale na razie publikuję tylko to jedno):
  Max McCarey to zupełnie bezwzględny oraz najlepszy Łowca wampirów na świecie, który jeszcze nigdy się nie zakochał. Kiedy tylko wychodzi na jaw, że jest zauroczony pewną dziewczyną, wszyscy na siłę próbują ich połączyć. Ale czy ten związek ma w ogóle jakikolwiek sens, skoro ona ma pewne tajemnice, a jemu uczucia wymykają się spod kontroli? A jak poradzić sobie z nagle wzrastającą liczbą wampirów? Czy to ma jakiś związek z dziwnym spiskiem w Organizacji Dievam?

  Link do Waszego bloga jest w zakładce "Linki".

  OdpowiedzUsuń